Čokoláda Callebaut Sao Thomé 70% kakao, 2,5 kg

Hořká Origine čokoláda Sao Thomé s obsahem kakaa 70 % vyniká lehce pikantní vůní s nádechem ostružin a chuť je zpočátku mírně hořká, plná s dojmem kandovaného ovoce. Poté nastupuje květnatá chuť s náznaky pražené kávy. Ve finále se objeví jemné doteky dřevité chuti dubu.

1 119,00 Kč

(447,60 Kč / 1 kg)

S DPH
Počet
skladem - ihned k odeslání

Hořká single origin čokoláda Sao Thomé je vyrobena z kakaových bobů pocházejících z ostrova Svatého Tomáše, který se nachází v Guinejském zálivu. Ostrov Svatého Tomáše nabízí rozmanité prostředí a klimatické podmínky od mangrových porostů na západním pobřeží až po deštné pralesy na východě. Právě oblast deštných pralesů má ideální podmínky pro pěstování jedné z nejsilnějších odrůd kakaových bobů.

 

Hořká čokoláda single origine Sao Thomé s obsahem kakaa 70 % vyniká lehce pikantní vůní s nádechem ostružin a chuť je zpočátku mírně hořká, plná s dojmem kandovaného ovoce. Poté nastupuje květnatá chuť s náznaky pražené kávy. Ve finále se objeví jemné doteky dřevité chuti dubu.

 

Použití:
Čokoláda origine Sao Thomé je vhodná pro modelování, potahování, glazurování, plnění, dekorování, odlévání do forem, výrobu pralinek, dutých figurek, čokoládových omáček nebo čokoládové pěny - mousse. Čokoládu můžete použít do fondue a po přidání kakaového másla také v čokoládové fontáně.

 

Obsah kakaové sušiny: 70 %

Tekutost: tekutost

Balení: pecky Callets™ v sáčku 2,5 kg

Složení:
kakaová hmota Sao Thome, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat mléko.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2276 kJ (544 kcal); tuky 39,4 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 31 g (z toho cukry 27 g); bílkoviny 8,5 g; sůl 0,02 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.

Callebaut
143