Kakaová hmota 2,5 kg

Kakaová hmota 2,5 kg

Kakaová hmota Callebaut je ideální ochucovadlo a protiváha sladké chuti smetanových a vaječných krémů, zmrzlin, těst atd., které mají mít hořčí příchuť a barvu čokolády. Kakaová hmota Callebaut je dodávána ve formě čoček a snadno se s ní pracuje. Kakaová hmota na rozdíl od čokolády neobsahuje cukr.

Více informací

Kakaová hmota Callebaut je ideální ochucovadlo a protiváha sladké chuti smetanových a vaječných krémů, zmrzlin, těst atd., které mají mít hořčí příchuť a barvu čokolády. Kakaová hmota Callebaut je dodávána ve formě čoček a snadno se s ní pracuje. Kakaová hmota na rozdíl od čokolády neobsahuje cukr. Chuť kakaové hmoty nejlépe vystihuje její americké označení "Unsweetened chocolate" - neslazená čokoláda.

 

Balení: sáček 2,5 kg

Složení: kakaová hmota 100 %. Může obsahovat stopy mléka.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2500 kJ (598 kcal); tuky 54 g (z toho nasycené mastné kyseliny 33 g); sacharidy 5,5 g (z toho cukry 0,3 g); bílkoviny 12 g; sůl 0,02 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%.