Kuličky Crispearls hořké, 800 g

Kuličky Crispearls hořké, 800 g

Křupavé kuličky Crispearls™ jsou  malé, lesklé perličky v hořké čokoládě s jádrem z křupavé sušenky.  S křupavými kuličkami Crispearls™ budete mít k dispozici krásné, chutné a křupavé způsoby zdobení a dokončování vašich výtvorů. Jsou ideální pro zdobení čokoládové pěny, krémů a dalších měkkých...

Více informací

Křupavé kuličky Crispearls™ jsou  malé, lesklé perličky v hořké čokoládě s jádrem z křupavé sušenky.  S křupavými kuličkami Crispearls™ budete mít k dispozici krásné, chutné a křupavé způsoby zdobení a dokončování vašich výtvorů. Jsou ideální pro zdobení čokoládové pěny, krémů a dalších měkkých dezertů, kterým propůjčují křupavý charakter.

 

Průměr kuličky: cca 3 mm

Obsah čokolády: 84 %

Obsah kakaa v čokoládě: 50,2 %

Obsah křupavé sušenky: 15 %

Balení: sáček 800 gramů

Složení:
sušenka v hořké čokoládě: hořká čokoláda 84%, (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilka), křupavá sušenka 16% (pšeničná mouka, cukr, sladová pšeničná mouka, pšeničný škrob, kypřící prášek: E500ii, sůl, kakaové máslo, přírodní aroma, glazovací činidlo: glukóza, cukr, E414, rostlinný tuk, modifikovaný škrob).

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2112 kJ (505 kcal); tuky 28,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 17 g); sacharidy 52 g (z toho cukry 41 g); bílkoviny 5,9 g; sůl 0,43 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-20°C a relativní vlhkosti do 70%.