• -12%

Hořká čokoláda Callebaut pro fontány 2,5 kg

Hořká belgická čokoláda Callebaut s označením CHD-N811FOUNNV do čokoládové fontány a pro čokoládové fondue - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou

899,00 Kč Sleva 12%
791,12 Kč

(316,45 Kč / 1 kg)

S DPH
Počet
skladem - ihned k odeslání

Hořká belgická čokoláda Callebaut s označením CHD-N811FOUNNV do čokoládové fontány a pro čokoládové fondue - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut. Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády Callebaut, která je považována za nejlepší na světě.

 

Čokoláda Callebaut má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

 

Obsah kakaa: 57,6 %

Tekutost: tekutost

Balení: pecky Callets™ v sáčku 2,5 kg

Označení: CHD-N811FOUNNV

Složení:
kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory: sojový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat mléko.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2406 kJ (575 kcal); tuky 41 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 42 g (z toho cukry 40 g); bílkoviny 4,8 g; sůl 0,01 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.

Callebaut
123