Kakaová hmota 1 kg

Kakaová hmota Callebaut v rozvažovaném balení 1 kg. Kakaová hmota Callebaut je ideální ochucovadlo a protiváha sladké chuti smetanových a vaječných krémů, zmrzlin, těst atd., které mají mít hořčí příchuť a barvu čokolády. Kakaová hmota Callebaut je dodávána ve formě čoček a snadno se s ní pracuje. Kakaová hmota na rozdíl od čokolády neobsahuje cukr.

349,00 Kč

(349,00 Kč 1 kg)

S DPH
Počet
skladem - ihned k odeslání

Kakaová hmota Callebaut v rozvažovaném balení 1 kg.

Kakaová hmota Callebaut je ideální ochucovadlo a protiváha sladké chuti smetanových a vaječných krémů, zmrzlin, těst atd., které mají mít hořčí příchuť a barvu čokolády.

Kakaová hmota Callebaut je dodávána ve formě čoček a snadno se s ní pracuje. Kakaová hmota na rozdíl od čokolády neobsahuje cukr. Chuť kakaové hmoty nejlépe vystihuje její americké označení "Unsweetened chocolate" - neslazená čokoláda.

Rozvažované balení: sáček 1 kg

Složení: kakaová hmota 100 %. Může obsahovat stopy mléka.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2500 kJ (598 kcal); tuky 54 g (z toho nasycené mastné kyseliny 33 g); sacharidy 5,5 g (z toho cukry 0,3 g); bílkoviny 12 g; sůl 0,02 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%.

Callebaut
341