Doprava a platba - Slovensko

Dopravné a platobné podmienky:

Čas dodania: 2 – 4 dni

Cena poštovného: 4 €

Od 80 € je poštovné zadarmo.

Dobierka: 2 €

Od 200 € je dobierka zadarmo.

Spôsoby platby: dobierka, vopred prevodom, platba online kartou

PRI TEPLOTÁCH NAD 25 °C ZVÁŽTE ODLOŽENIE ZÁSIELKY. JE VEĽKÁ PRAVDEPODOBNOSŤ ROZTAVENIA ČOKOLÁDY CESTOU A REKLAMÁCIU Z TOHTO DÔVODU NEUZNÁME.

Slovenská pošta - tovar zasielame službou „Expres kuriér“, a to ako Expres kuriér na adresu alebo Expres kuriér na poštu. Pri platbe prevodom odosielame tovar až po pripísaní sumy na účet. Čas dodania tovaru od pripísania platby za tovar na náš účet je 2 – 4 dni.

Pošta bez hraníc - tovar zabalíme a odošleme spoločnosti Pošta bez hraníc, ktorá balíky prevezie na Slovensko, kde ich zákazníkom rozošle zásielkovou službou SPS kurier, 123 Kurier alebo Slovenskou poštou. Pošta bez hraníc sama rozhodne, ktorý spôsob dopravy je najrýchlejší, ale ak preferujete odoslanie konkrétnym dopravcom, napíšte to prosím do poznámky pri objednávke.

Číslo účtu pre platbu v EUR: 2400544022/8330, Fio banka, a.s., Bratislava, IBAN: SK9483300000002400544022

Po odoslaní objednávky dostanete za niekoľko minút e-mailom potvrdenie objednávky, kde nájdete ďalšie potrebné údaje pre platbu. Pokiaľ vám potvrdenie objednávky nepríde do 5 minút, odoslanie objednávky zlyhalo a objednávka nebola uskutočnená. V tom prípade nás informujte na e-mail uvedený v kontaktoch.

Všetky uvedené ceny sú konečné vrátane DPH.

Pokiaľ ste platcovia DPH registrovaní na Slovensku a oznámite nám IČ DPH, predáme vám tovar za cenu bez DPH. V tomto prípade platíte DPH na Slovensku.

ComGate

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Loga karetních asociací

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

platebni-brana-comgate-banky-cz

Kontakty:

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: platby-podpora@comgate.cz Tel: +420 228 224 267, web: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Platební brána ComGate